ПФУ собирается изменить Постановления, касающиеся начисления ЕСВ всвязи с беременностью и родами

Автор: Администратор 01.07.2013

Проект постанови правління ПФУ “Про внесення змін до деяких постанов правління Пенсійного фонду України щодо нарахування та сплати єдиного внеску з сум допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами”

26 червня 2013
Проект

Правління Пенсійного фонду України

ПОСТАНОВА

__________ м. Київ ________

Про внесення змін до деяких

постанов правління Пенсійного

фонду України щодо нарахування

та сплати єдиного внеску з сум

допомоги у зв’язку з вагітністю

та пологами

Відповідно до  пунктів 9, 11 Положення про Пенсійний фонд України, затвердженого Указом Президента України від 06 квітня 2011 року № 384, правління Пенсійного фонду України

П О С Т А Н О В Л Я Є:

1. Внести до Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженої постановою правління Пенсійного фонду України від 19 грудня 2003 року № 21-1, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 16 січня 2004 року за № 64/8663, такі зміни:

підпункт 2.2.12 пункту 2.2 після слів “по тимчасовій непрацездатності” доповнити словами “, а також особи, які перебувають у відпустці  у зв’язку з вагітністю та пологами і отримують допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами”.

2. Затвердити Зміни до Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженої постановою правління Пенсійного фонду України від   27 вересня 2010 року № 21-5, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 27 жовтня 2010 року за № 994/18289.

3. Департаменту надходження доходів (Литвиненко В. В.) та юридичному управлінню (Рябцева Т. Б.) подати цю постанову на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Ця постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

В. о. Голови правління                                                               В. О. Кравчук

Довідково:

Пояснювальна записка

Аналіз регуляторного впливу

 

Оставьте комментарий

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.