ПФУ

Если пособие по беременности и родам было начислено до 1.07.2013 г.- нужно ли начислить и оплатить ЕСВ за июль?

Суммы начисленного и удержанного единого взноса с пособия по беременности и родам отображаются плательщиком в отчетности в Пенсионный фонд и подлежат уплате за календарный месяц в котором они начислены.

Автор: Администратор 12.07.2013

Отчет по ЕСВ скоро изменят

Проект постанови правління Пенсійного фонду України

27 червня 2013

Правління  Пенсійного  фонду  України
П О С Т А Н О В А
____________________                       м. Київ                                             № _______
Про затвердження Змін до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування
Відповідно до статті 6 Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на [...]

Автор: Администратор 01.07.2013

ПФУ собирается изменить Постановления, касающиеся начисления ЕСВ всвязи с беременностью и родами

Проект постанови правління ПФУ “Про внесення змін до деяких постанов правління Пенсійного фонду України щодо нарахування та сплати єдиного внеску з сум допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами”

26 червня 2013

Проект
Правління Пенсійного фонду України
ПОСТАНОВА
__________ м. Київ ________
Про внесення змін до деяких
постанов правління Пенсійного
фонду України щодо нарахування
та сплати єдиного внеску з [...]

Автор: Администратор 01.07.2013